אלבומלה

אלבומי התמונות הדיגיטלים של Albumella מציעים מספר יתרונות ייחודיים, המאפשרים לאלבום שלכם להיות אסטטי יותר, עמיד יותר ובעיקר נעים לצפייה.
אלבומלה הינו אלבום דיגיטלי יוקרתי המכיל דפים המוגנים במספר שכבות, הן נגד טביעות אצבע, נגד דהייה, ושאר נזקי הזמן.

התמונות באלבום עוברות תהליך שיפור צבע ואיכות ייחודיים במעבדותנו.
לאחר ההדפסה האיכותית ותהליכי ההגנה נכרכים האלבומים ידנית תוך שיבוץ תמונה אישית בכריכת האלבום.
גודל 28/21 ס”מ לעמוד בודד או 28/42 ס”מ לדף פתוח (28 ס”מ הינו הגובה).
גודל הכריכה: 23.5X28.6 ס”מ.
האלבום יכול להכיל עד 60 דפים (120 עמודים).

אלבומלה זה אלבום, ולא סתם ספר
אלבומלה היא יותר מספר תמונות. היא אלבום אמיתי, שמשלב את קסם האלבום הקלאסי עם פלאי הטכנולוגיה המודרנית, מה שמבטיח את איכות התמונות ועמידותן ללא כל תחרות ועם אחריות לכל החיים. התמונות המודפסות באלבומלה נראות קורנות באור מיוחד. הדפים לעולם לא ידהו, יתקמטו או יתבלו, והאלבום יחזיק מעמד – בדיוק באותה איכות – גם להנאת הדורות הבאים.

שיפור התמונות – אלבומלה מוציאה מהצילומים שלך את מיטבם, מאפשרת לך לשפר תמונות ולהוסיף להן אפקטים שמעניקים תחושה כמעט תלת מימדית.

למינציה ולא לכה – בניגוד ל”ספר-תמונות” שבו דפים דקים המצופים רק בלכה במקרה הטוב (ספרים שללא הגנה כלשהי והם מועדים להתבלות תוך זמן קצר), באלבומלה הדפים מודפסים על מצע נייר עבה ומשובח ונטול חומציות, ומצופה בשכבות של למינציה איכותית.

אפשר להוסיף דפים – שלא כמו בספר תמונות, באלבומלה ניתן תמיד להוסיף דפים חדשים לאלבום. יתרון זה חשוב לדוגמא למי שירצה להוסיף לאלבום “התינוק” שלו צילומים נוספים עם גדילת הילד. יכולת זו הופכת את אלבומלה לפורמט האידיאלי גם ליצירת “בוק” לדוגמנות, או לאלבום שמשמש כקטלוג מוצרים הניתן לעדכון מתמיד.

הידידותיות – לתכנת אלבומלה יש כלים חזקים לעיצוב אלבומים מדליקים ומקצועיים, אולם יחד עם זאת לעצב “אלבומלה” זה משחק ילדים אפילו עבור סבתות. כאן אפשר בחופשיות להזיז תמונות, להחליף, לבדוק, ולהוסיף – מבלי להצטרך להתחיל כל פעם מחדש.

המהירות – האלבומלה יופק במהירות! אנו מתחיבים לזמן ייצור של עד 10 ימי עבודה.

מוניטין בינלאומי – Dima, ארגון הצילום הדיגיטלי של ארה”ב, העניק לממאדור את הפרס הראשון בתחרות DIMA על היותה הטכנולוגיה הדיגיטלית המתקדמת בעולם לעיבוד תמונה ולהדפסתה הדיגיטלית.

עמידות ואחריות לכל החיים – אלבומלה מגיע אליך לאחר בקרת איכות קפדנית, עם תעודת “אחריות לכל החיים” על איכות ההדפסה ועל עמידות האלבום, כמובן בתנאי שימוש סבירים.