דפוס דיגיטלי

כנותני פתרונות לעולם הצילום, אנו משלימים את צורכי הדפוס של אומנים בהפקת קטלוגים, כרטיסים, מדבקות ואין ספור מוצרים אחרים הקשורים לחיבור של שני עולמות קרובים: דפוס וצילום. אכן, הייחודיות שלנו תבלוט בגישתנו הצילומית בעולם הדיגיטלי של הדפוס.
אנו בממאדור מחזיקים במספר מכונות דפוס דיגיטלי של חברת אינדיגו, מכונת הדפוס הדיגיטלית מהטובות בעולם. יחד עם הניסיון שלנו, כמעבדת צילום, פיתחנו אלגוריתמים איכותיים אשר משפרים באופן דרמטי את איכות ההדפסה. פיתוח ייחודי זה מאפשר לתמונה להיות חדה יותר ומציאותיות יותר.

המכונות פועלות על צבעי CMYK וניתן גם להשתמש בצבעי Light-Cyan ו- Light-Magenta ו- Light Light Black.
אנו מדפיסים על מגוון רחב של ניירות, מהטובים בעולם, בעובי של החל מ-130 גרם ועד 400 גרם.

אנו מחזיקים במלאי קבוע ניירות מסוגים שונים כגון: כרומו, נטול-עץ, פט, ניירות אקולוגיים וממוחזרים, ניירות פוטו, ניירות עם טקסטורות שונות, שקפים ומדבקות מסוגים שונים.

 

בממאדור ניתן להדפיס החל מהדפסות בודדות ועד מאות ואלפי הדפסות זהות או שונות (עם או בלי מידע משתנה).
אנו יכולים לקבל להפקה קבצי JPG, TIF ו-PDF.

 

הדפסות האינדיגו שימושיות במיוחד להדפסת עלוני מידע, כרטיסי ביקור, חוברות, תעודות, מדבקות, שקפים, הזמנות לאירועים, ספרים ולמעשה כל הדפסה בכמות קטנה עד בינונית.

 

ממאדור הינה מעבדת הצילום היחידה שמספקת גם כן את שירות ה-“דפוס פוטו”, שירות דפוס אשר מגיע לאיכויות הדפסה גבוהות ביותר.
שירות זה מתאים לצלמים (מקצועים ולומדים) אשר מעוניינים להפיק ספרי צילום, לוחות שנה איכותיים או מוצרים צילומיים אחרים שהאיכות חשובה להם.

 

 

 

כחלק מכלל השירותים שאנו נותנים, אנו מספקים גם כן שירותי גרפיקה ברמה גבוה ושירותי הכנה לדפוס.
עבור מי שאינו עובד עם מסכים מכויילים ואינו יודע להמיר את קבצי ה-RGB ל-CMYK אנו ממליצים להשתמש בשירותי ההכנה לדפוס שלנו על-מנת לקבל את תוצאות ההדפסה הרצויות.