אלבומי ממאדור – אלבומים דיגיטלים מקצועיים

אלבומי ממאדור – האלבום המתקדם ביותר בעולם
אלבומי ממאדור הם אלבומים דיגיטלים מתקדמים, האלבומים מודפסים במכונות הזרקת הדיו המתקדמות ביותר בתחום על-גבי ניירות נטולי חומצה כאשר כל הניירות מצופים ומוגנים בפני נזקי הזמן, לחות, אור, טביעות אצבע, נוזלים ועוד. הדפים הם אף בעלי תכונת אל-קמט למניעת בלאי.
קבצי האלבום עוברים תהליך מיוחד לפני ההדפסה אשר משפר פלאים את איכות התמונות ואת צבעם, התהליך הוא פיתוח יחודי של ממאדור שנמכר על-ידיה למעבדות צילום ברחבי העולם.
בעזרת כל זה, אתם מקבלים אלבום המכיל תמונות עם נראות מציאותית יותר, אלבום שלא רק מצטיין באיכותו ובמראה אלגנטי, אלא גם ביכולכם לשמור את התמונות לכל החיים, למעשה אלבומי ממאדור הינם האלבומים הדיגיטליים היחידים שהם בעלי אריכות חיים ארכיונית.
האלבומים עוברים בקרת איכות קפדנית במיוחד, והם הינם האלבומים הדיגיטליים היחידים שמגיעים עם תעודת מקוריות ואחריות חתומה ע”י טכנאי בכיר.
לעומת אלבומי ה-“פוטו”, שהם לרוב כבדים, מסורבלים ואינם מוגנים לאורך זמן, אלבומי ממאדור הינם קלי-משקל ונוחים לדפדוף. האלבומים הדיגיטליים יכולים להכיל עד 300 עמודים.
בזכות מערכת הכריכה הבלעדית של ממאדור ניתן להחליף דפים, להוסיף דפים, להסיר דפים ואף להזיז את מיקמום בתוך האלבום בכל שלב ובכל זמן.
אלבומי ממאדור יכולים להכיל עשרות עד אלפי תמונות, והכל לבחריתכם.

אחריות לכל החיים

קטלוג כריכות רחב

הדפסה “ירוקה” יותר

משלוחים ישירות  ללקוח

ממאדור מציעה מגוון רחב של כריכות מרחבי העולם, תוך שימוש בחומרים חדשניים ומרקמים ייחודיים אשר נותנים לאלבומים את המראה הרצוי.  בממאדור ניתן למצוא קטלוג כריכות מגוון ומעודכן, כמו כן תוכלו להזמין כריכות בהתאמה אישית עם החומרים המועדפים עליכם. בכריכות הסטנדרטיות שלנו תוכלו למצוא כריכות במגוון צבעים העשויות מעור אמיתי, דמוי-עור, בד או חומרים מיוחדים נוספים כאשר ניתן להזמין כריכות עם או בלי תמונות בכריכה או לחילופין ניתן להזמין הטבעה על-גבי הכריכה במגוון צבעים (זהב, כסף, שחור, לבן, אדום וצבעים רבים נוספים)

בזכות הטכנולוגייה היחודית של ממאדור – תוכלו לקבל אלבום איכותי עם אחריות לכל החיים.

אלבומי ממאדור עמידים יותר מכל אלבום אחר! נזקי הזמן, נוזלים, לחות, אור, חום, טביעות אצבע כל אלו ועוד לא יפגעו באלבומי הממאדור.

רוצים להנציח את הזכרונות הכי חשובים? בחרו באלבומי ממאדור וקבלו אלבומים לכל החיים.

אלבום ממאדור טיפוסי כולל בין 25 ל-50 דפים (בין 50 ל-100 עמודים), אך אנו מסוגלים אפילו להדפיס אלבומים “גדולים” יותר, של 150 דף (300 עמוד), ואף יותר.
האלבומים האופקיים הם הפופולריים ביותר, ועל-כן הם מכילים את מגוון הכריכות הסטנדרטיות הרחב ביותר.
האלבומים מכילים שקף בתחילת האלבום ובסופו, ניתן להחליף את השקפים בשקפים מודפסים המודפסים יחד עם האלבום כולו.

את האלבומים אנו יכולים לקבל בשלוש דרכים:

את האלבומים ניתן להזמין במידות הבאות: