הדפסת תמונות בטכנולגייה מתקדמת: ממאדור-פוטו

את התמונות ניתן להשיג במידות הבאות (כוכבית במידה מתארת שניתן להשיג מידה זו גם עם מסגרת לבנה):

אנו בממאדור נותנים פתרונות הדפסה לצלמים לכל דרישותיהם, ועל כן אנו פיתחנו שיטה חדשה ל-“פיתוח תמונות” המסרותי שנעשה לרוב במכונות minilab מיושנות.
התמונות מודפסות בטכנולוגיה חדשה ומיוחדת שנקראת “ממאדור-פוטו” המודפסים במדפסות הזרקת-דיו מתקדמות של חברת HP, כל התמונות עוברות תיקון צבע ושיפור איכות מקצועי וכן כולם מוגנות עם ציפויים מיוחדים.
בצד האחורי של כל תמונה מופיע שם התמונה (הקובץ) ומספר ההזמנה להזמנות עתידיות.

חדות התמונה ועומק הצבעים הקיים בהדפסת הממאדור-פוטו הוא איכותי הרבה יותר מהדפסה כימית על-גבי נייר צילום.

אנו בממאדור פיתחנו עבור חברת HP, פרופיל צבע מיוחד הכולל אפשרות להדפסה ב-7 צבעים.

הדפסה בצבעים אלו נותנת לתמונה טווח צבעים רחב יותר מאשר בכל הדפסה אחרת ונותנת הדפסה נאמנה יותר למקור. כמו כן בזכות צבעים אלו ניתן לבצע הדפסי שחור-לבן מושלמים הדומים מאוד להדפסי השחור-לבן הכימים שבוצעו בעבר.

התמונות מגיעות בגימור הסטנדרטי של ה-“ממאדור-פוטו” שהוא גימור סמי-מט, אך ניתן להזמין את התמונות גם בגימור מבריק או במגוון גימורים אומנותיים אחרים.

אנו מציעים מגוון אפשרויות להדבקת התמונות על מגוון רחב של חומרים:

אנו מציעים מגוון אפשרויות להדבקת התמונות על מגוון רחב של חומרים.

אנו מבצעים הדבקות ברמת גימור גבוהה מאוד. לכל חומר היתרון שלו כמו חוזק, עמידות ומשקל. אנו נשמח לייעץ ולהתאים את חומר ההדבקה בהתאם לעבודה.

Kapa – בעובי 10 ממ’ בצבע לבן.
קאפה הוא לוח מוקצף קל משקל להדבקה עם אופציה למיסגור תמונות.

Gatorfoam – בעובי 10 ממ’ בצבע טבעי או שחור.
גאטור הוא לוח הקצף האולטימטיבי. למרות שבמראה הוא דומה ללוחות הרגילים, הגאטור חזק ויציב בהרבה יותר ואינו נמעך כמו לוחות האחרים.

עץ MDF – בעובי 12 ממ’ עם קנטים שחורים או לבנים.
MDF הוא לוח עץ העשוי מחלקיקי עץ המעורבבים עם דבק מיוחד. המשטח הינו חלק לחלוטין, עמיד מאוד ונותן מראה יוקרתי.

PVC – בעוביים שבין 1.5 עד 10 ממ’ בצבע לבן או שחור.
פי וי סי מיועד לרוב להתקנות גדולות וקלות משקל, בהדבקות ישירות על הקיר או עם מתקני תליה. קיים במגוון עוביים בשחור או בלבן.

Dibond – בעובי 3 ממ’.
חומר תצוגה על בסיס אלומיניום, המורכב משני דפי אלומיניום דקים עם גרעין תרמו-פלסטי. החומר נוח לעבודה בשל משקלו הקל, כשליש מאלומיניום מלא. דיבונד הוא חומר יציב מאוד וקל בצורה יוצאת דופן.

הדבקות סיליקון ללוח פרספקס – במשך השנים האחרונות פיתחנו שיטות הדבקה מרהיבות בשימוש של לוחות פרספקס בעוביים ובמראות שונים, עם שימוש בדבקי סיליקון מיוחדים, שקופים, אופטיים וחזקים במיוחד. ברשותינו ציוד חיתוך המתאים לפלטות עד לכל העוביים הקיימים, וציוד המאפשר את ליטוש הקנטים.
שמנו הולך לפנינו גם בתחום זה ואנו מבצעים בהזמנות, פרוייקטים גדולים בכל העולם.

ציפוי למינציה
אנו משתמשים בציפויים הנחשבים לאיכותיים ביותר. חומרים נטולי חומצה, אשר שומרים על איכות הצילום לאורך זמן מפני פגיעות הסביבה. בנוסף לציפויים חלקים במבריק או במט (המומלץ ביותר), באפשרותנו להציע גם טקסטורות במרקמים שונים.

מסגור
להשלמת שרותינו, אנו ממסגרים צילומים ותמונות שאנו מדפיסים במסגרות אלומיניום בצבעים סטנדרטים או מיוחדים.

 

שיטות תצוגה
בממאדור תמצאו גלריה של רעיונות ויזואליים המסוגלים לתת, לתקן ולתפור פתרונות מקוריים המתאימים לתצוגה שלך. שנים של נסיון וגישה למגוון עצום של חומרים מאפשרים לנו מקוריות בכל פרוייקט.