מפגשי צלמי אירועים

כחלק מהתפיסה שלנו, אנו שואפים תמיד לתת ללוקחותינו ידע נוסף והשקפות נוספות על נושאים המעסיקים את צלם האירועים בחיי היומיום.
ועל כן חרטנו על דגלנו לקיים את מפגשי הצלמים וזה על-מנת לאפשר לכם, הצלמים, להיחשף למידע חדש ורלוונטי עבורכם.

המפגשים לרוב נערכים בירושלים (בחצר בית המשקם – משרדי ממאדור) אך לעייתים אנו מקימים אותם במקומות נוספים בארץ.
כמו שנאמר חלק מהתפיסה שלנו היא לתת ידע נוסף ועל כן אנו לא מעוניינים להגביל את משתתפי המפגשים ולכן ההשתפות במפגשים הינה בחינם אך הכניסה מותנת בהרשמה מראש לכל מפגש.
במפגשים מועברים סדנאות מעשיות, דיוניים ופורומים בנושאים רלוונטים וכן אנו מציגים את מוצרינו החדשים, השותפים שלנו בדרך זו – פוטופריק ישמחו להראות לכם את הציוד הכי חדיש שיעזור לכם בעבודה המעשית ביום-יום.

” אנו מקבלים כל כך הרבה – אנו לומדים ממכם כל הזמן מהו המוצר הטוב ביותר עבורכם ובזכותכם אנחנו יכולים לייצר את האלבומים הדיגיטלים הטובים בעולם.

ולכן, חשוב לנו לתת לכם בחזרה – אחת הדרכים שלנו לתת היא מפגשי צלמי האירועים שאנו מארגנים. לפחות אחת לשנה אנו נארגן עבורכם מפגש שכולל הרצאות מעניינות, סדנאות צילום ודברים נוספים מועילים..

המפגשים נערכים כבר ארבע שנים ברציפות שבכל אחד מהמפגשים לקחו חלק עשרות צלמי אירועים מרחבי הארץ.

חשוב לנו לאודות לשותפים שעוזרים לנו במפגשים הללו: חברת HP ורשת פוטופריק וכן אנו מודים גם לבירה שפירא על הבירות הטובות שהם נתנו לנו.

אז, נתראה במפגש הבא.. “

ליאון קצמן

מפגש הצלמים הראשון כלל הרצאה מפי מנהל HP Indigo ישראל – מר שלמה מנשרוף, בנושא טכנולוגית ההדפסה הדיגיטלית של אינדיגו.
הוצג ע”י ליאון קצמן מ-ממאדור האלבום המהפכני החדש – הממאדור פוטו.
התקיים פורום צלמים בנושא תאורה באולמות וכן בנושא פרסום במדיה החברתית בשיתוף הצלם ברוך גרינברג, הצלם אלי מעייני ופרי מנדלבויים.
כמו כן התקיימה סדנת תאורה בסטודיו ע”י הצלם אריאל רבינסקי.

רוצים להתעדכן בתאריכי מפגשי הצלמים?

עקבו אחרינו בפייסבוק ותראו את כל מה שחדש